Select the search type
  • Site
  • Web
 
Hledat
  • LadyP
  • LadyP
  • LadyP
Partners LadyPad - BIO bambus 70% a certifikovaná BIO bavlna 30% LadyCup - Menstruační kalíšek B´O Baby clothes 4 Baby Teething ring

Objednat

Sort By:  Then Sort By:

Speciální nabídka LadyCup Neon s LadyP a ochranným pouzdrem Oranžový neon:

  • Menstruační kalíšek LadyCup, velikost S (malý) nebo L (velký)
  • LadyP – dámská hygienická pomůcka pro čůrání ve stoje.
  • Ochranné pouzdro pro LadyP – praktické sportovní pouzdro vyrobené speciálně pro úschovu LadyP.
Více
Cena
1 169 Kč
Cena po slevě:
1 129 Kč
Ušetříte: 40 Kč (3,42%)
Zobrazit volby
Neonová kolekce LadyCup a LadyP

LadyP Oranžový neon (dámská hygienická pomůcka pro čůrání ve stoje) a ochranné pouzdro vyrobené speciálně pro úschovu LadyP.

Více
Cena
468 Kč
Cena po slevě:
419 Kč
Ušetříte: 49 Kč (10,47%)
LadyP Oranžový neon + Ochranné pouzdro pro LadyP Oranžový neon

Dámská hygienická pomůcka pro čůrání ve stoje.

Už žádné jednorázové pomůcky! Už žádné tvrdé a neskladné pomůcky! Chraňte životní prostředí! Teď je tu LadyP!

Více
Cena
299 Kč
Zobrazit volby
LadyP

Praktické sportovní pouzdro vyrobené speciálně pro úschovu LadyP. Jednoduše zasuňte a uzavřete suchým zipem. Součástí je malá karabina na připevnění. Tak bude vaše LadyP chráněna před případným poškozením a nikdy ji neztratíte.

Více
Cena
169 Kč
Zobrazit volby
Ochranné pouzdro pro LadyP

Ještě pro větší pohodlí a správné nasměrování do záchodové mísy nebo určité místo, při sběru moči je tu dlouhá flexibilní trubice. Stačí jednoduše nasadit na zúžený a zpevněný konec LadyP.

Více
Cena
59 Kč
Prodloužení LadyP

Nepropustný hygienický PVC sáček se speciálním hrdlem a absorbční látkou, která do sebe vstřebá veškerou vlhkost a zápach.

Více
Cena
99 Kč
Sáčky na močení LadyP (dvojité balení)

LadyP (dámská hygienická pomůcka pro čůrání ve stoje), ochranné pouzdro vyrobené speciálně pro úschovu LadyP a prodloužení LadyP (dlouhá flexibilní trubice pro ještě větší pohodlí a správné nasměrování do záchodové mísy).

Více
Cena
459 Kč
Zobrazit volby
LadyP malý balíček

LadyP (dámská hygienická pomůcka pro čůrání ve stoje), ochranné pouzdro vyrobené speciálně pro úschovu LadyP, vlhčené ubrousky pro intimní oblast LadyWipe (10 kusů) a antibakteriální gel s okamžitým účinkem LadySanitizer (50 ml).

Více
Cena
499 Kč
Zobrazit volby
LadyP střední balíček

LadyP (dámská hygienická pomůcka pro čůrání ve stoje), ochranné pouzdro vyrobené speciálně pro úschovu LadyP, vlhčené ubrousky pro intimní oblast LadyWipe (10 kusů) a tekuté intimní mýdlo LadyGel (300 ml).

Více
Cena
589 Kč
Zobrazit volby
LadyP velký balíček

LadyP (dámská hygienická pomůcka pro čůrání ve stoje), ochranné pouzdro vyrobené speciálně pro úschovu LadyP, prodloužení LadyP (dlouhá flexibilní trubice), vlhčené ubrousky pro intimní oblast LadyWipe (10 kusů), antibakteriální gel s okamžitým účinkem LadySanitizer (50 ml) a tekuté jemné intimní mýdlo LadyGel (300 ml).

Více
Cena
669 Kč
Zobrazit volby
LadyP vše v jednom

LadyP (dámská hygienická pomůcka pro čůrání ve stoje), ochranné pouzdro vyrobené speciálně pro úschovu LadyP, prodloužení LadyP (dlouhá flexibilní trubice pro ještě větší pohodlí a správné nasměrování do záchodové mísy) a atraktivní dárková taška.

Více
Cena
579 Kč
Zobrazit volby
Základní dárkové balení LadyP

LadyP (dámská hygienická pomůcka pro čůrání ve stoje), ochranné pouzdro vyrobené speciálně pro úschovu LadyP, prodloužení LadyP (dlouhá flexibilní trubice pro ještě větší pohodlí a správné nasměrování do záchodové mísy), vlhčené ubrousky pro intimní oblast LadyWipe (10 kusů), antibakteriální gel s okamžitým účinkem LadySanitizer (50 ml) a atraktivní dárková taška.

Více
Cena
689 Kč
Zobrazit volby
Dárkové balení LadyP s LadySanitizer

LadyP (dámská hygienická pomůcka pro čůrání ve stoje), ochranné pouzdro vyrobené speciálně pro úschovu LadyP, prodloužení LadyP (dlouhá flexibilní trubice pro ještě větší pohodlí a správné nasměrování do záchodové mísy), vlhčené ubrousky pro intimní oblast LadyWipe (10 kusů), tekuté intimní mýdlo LadyGel (300 ml) a atraktivní dárková taška.

Více
Cena
779 Kč
Zobrazit volby
Dárkové balení LadyP s LadyGel

LadyP (dámská hygienická pomůcka pro čůrání ve stoje), ochranné pouzdro vyrobené speciálně pro úschovu LadyP, prodloužení LadyP (dlouhá flexibilní trubice), vlhčené ubrousky pro intimní oblast LadyWipe (10 kusů), antibakteriální gel s okamžitým účinkem LadySanitizer (50 ml), tekuté jemné intimní mýdlo LadyGel (300 ml) a atraktivní dárková taška.

Více
Cena
819 Kč
Zobrazit volby
Dárkové balení LadyP vše v jednom

Vlhčené ubrousky pro intimní hygienu LadyWipe s extraktem z vilínu virginského (Hamamelis virginiana). Vlhčené ubrousky pro intimní hygienu LadyWipe jsou vhodné pro čištění LadyP.

Více
Cena
69 Kč
Vlhčené ubrousky pro intimní hygienu – uzavíratelné balení (10 kusů)

Intimní gel pro citlivou pokožku vhodný především pro intimní hygienu a péči o LadyP. Obsahuje extrakt bílého čaje a alantoin, který pomáhá hojení mikroskopických poranění citlivé sliznice. Zklidňuje podrážděná místa. Neutralizuje nepříjemný zápach. Zajistí pocit svěžesti a čistoty. Vhodné i na mytí citlivé pokožky.

Více
Cena
149 Kč
LadyGel – intimní hygienické mýdlo

LadySanitizer – antibakteriální gel s okamžitým účinkem. Doporučujeme před a po manipulaci s LadyP. Vhodný při cestování, ale i běžné potřebě. Dokonale dezinfikuje, čistí a osvěžuje.

Více
Cena
139 Kč
LadySanitizer – antibakteriální gel s okamžitým účinkem

Atraktivní dárková taška pro LadyP.

Více
Cena
39 Kč
Dárková taška LadyP

BIO bambus 70% a certifikovaná BIO bavlna 30%

Vkládací a slipové vložky: velikost L (na noc, po porodu, inkontinence)

Více
Cena
299 Kč
Vkládací a slipové vložky LadyPad

Platby

Doba doručení se započítává ode dne potvrzení objednávky prodávajícím. Objednávky uskutečněné v pracovní dny do 22:00 jsou odesílány následující den.

Vyberte si některou z bezpečných platebních metod.

Payment types

Instrukce pro bankovní převod

Společnost: Jaguara, s.r.o.
Číslo účtu: 2556305001/5500
Banka: Raiffeisenbank

Způsoby platby a doručení

Česká pošta – Balík do ruky, 1–2 dny: 119 Kč

Visa MasterCard PayPal JCB
partners LadyCup - Menstruační kalíšek LadyPad - BIO bambus 70% a certifikovaná BIO bavlna 30%
facebook twitter youtube instagram google+ pinterest   LadyP LadyPad LadyP